Різні цікавинки

Чи варто самому створювати сайт для власного бізнесу?

foto_cikavosti_04.08.2014-04Якщо у вас освітапрограміста тоді так, варто самому створити сайт для власного бізнесу, чому б не зекономити кілька сот доларів, і не інвестувати їх більш ефективно. І у вас буде можливість повністю контролювати процес, зробити точно так, як ви замислили.

Але якщо немає даного таланту, але є величезна бажання почати свій бізнес в інтернеті? Багато хто вважає що буде правильніше зробити самому, тим більше в інтернеті є безліч сайтів де вже є готові шаблони, або керівництво по створенню сайту. Але чи має це великий сенс? Якщо ви хочете зробити все правильно, то чому б не довірити цю справу професіоналам? Ви ж не робите вдома ковбасу, ви йдете і купуєте її у людей знаючих, так і тут. Якщо у вас є достатньо хороша сума грошей, то рекомендуємо звернутися до професійної фірму для создание сайтов киев, чи інші регіони, де вам зроблять все що ви захочете, і задовольнять будь-які ваші забаганки.

Якщо ви не можете поки дозволити собі створення сайту від професійної фірми, тоді вам підійде варіант створення сайту за допомогою фрілансерів, людей які пропонують свої послуги за більш низькі ціни, і досить якісно. Але тут потрібно бути обережним. Ніколи не платіть наперід – тільки після виконаної роботи. Завжди наполягайте на тому, що б все робилося під вашому керівництвом, тоді сайт вийде таким як ви собі уявляєте. Вимагайте надавати вам поетапні результати, зв’язуйтеся по телефону, живі зустрічі або інтернет, але не втрачайте час якщо людина не може зробити те що ви очікуєте побачити. Контролюйте процес – адже це ваш майбутній сайт, обличчя вашого бізнесу.

Коли сайт буде готовий – можете заплатити за виконану роботу і починати свою справу!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button