Людина

Чоловіки щасливіші від жінок

scastiaДослідники з Великобританії з’ясували, що в багатьох аспектах сучасного життя представники сильної статі відчувають більше задоволення в порівнянні з жінками, передає видання “Daily Telegraph”.

У чоловіків, як показали результати дослідження за участю жителів Великобританії, проведеного організацією Benenden Health, був відзначений більш високий “рівень щастя” в семи аспектах життя з 12.

У список цих життєвих аспектів увійшли: рівень зарплати, зовнішність, перспектива кар’єрного росту, ставлення інших людей, вага тіла, загальна фінансова ситуація, а також гарантія зайнятості.

Жінки відчували себе щасливішими, напротивагу протилежній статі в плані любові, інтимного життя, а також в плані здоров’я і місця проживання. Також материнство приносить жінці щасливе наповнення життя, а щоби залишатися модною та красивою стильний http://www.happymum.com.ua/ від Happymum саме те, що ви потребуєте.

У середньому, згідно з результатами дослідження, рівень достатку життям серед дорослого населення Великобританії складає 64%.

“Враховуючи похмуру погоду, песимістичні економічні прогнози, включаючи фінансову скрутність, все ж приємно виявити, що в більшості випадків настрій у Великобританії здається досить позитивним …”, – зазначив Пол Кінан, дослідник з Benenden Health.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button