Поради

Цікаво – чим особливий бюстгалтер з формованою чашкою?

Чимало жінок впевнені, що бюстгальтер з формованою чашкою без швів – це ідеальний варіант під будь-який наряд!

Справді, бюстгальтеру з формованою чашкою віддають перевагу багато жінок, завдяки його зручності в шкарпетці і практичності. Цей фасон був придуманий кілька десятиліть назад і використовується дамами в усьому світі. Дуже комфортний виріб виготовляється без єдиного шва і зайвих елементів крою, тому він буде практично непомітний під дуже облягабчим або прозорим одягом.

Ліфчик з щільною чашкою, купити який в Україні за найкращою ціною можна в магазині жіночої нижньої білизни “Бюст’є”, як би відливається по певній формі, яка може мати різний розмір. Випускаються вони як з декоративною обробкою у вигляді страз або мережив, так і без неї. В останньому варіанті чашка виходить гладкою, що дає можливість носити такий бюстгальтер під тонкими кофточками.

Формовані бюстгальтери – хто і як їх вибирає в Україні

Зараз формовані бюстгальтери дуже популярні і є однією з найбільш поширених моделей жіночої нижньої білизни. Вона являє собою деталь, витягнуту певним чином із застосуванням спеціальних технологій, після чого приймає такий вигляд, який відповідає формі жіночих грудей. Подібний фасон створює неймовірну зручність при щоденному носінні, і стане ідеальним варіантом для тих, хто любить облягаючі наряди. Головні переваги бюстгальтера з формованою чашкою – це абсолютно гладкі поверхні, які не виділяються під одягом, не мають швів.

Ліфчик-формовку вибирають ті жінки, яким не подобається білизна з декоративною обробкою, хто не любить, щоб вона виділялася під блузкою, а також ті, хто вважає за краще непомітний стиль і комфорт.

Щільна форма чашки надійно підтримає груди, допоможе «наблизити» їх до центру, створюючи спокусливу округлість і чарівну улоговинку, а саме цього чекає від своєї нижньої білизни кожна жінка. Ці моделі дуже зручні в повсякденному носінні і дають жінкам всі переваги, які вони зазвичай очікують від бюстгальтера.

Де купити бюстгальтери з формованою чашкою?

Перед тим, як купити формований бюстгальтер, необхідно підібрати його за своїм розміром так, щоб він ідеально «сів». Не можна допускати, щоб груди «напливали» на край ліфа, позаяк це не тільки виглядає непривабливо, але і створює незручності, і шкодить здоров’ю жінки.

У бюстгальтері з формованою чашкою груди повинні лежати вільно, між ними і ліфом не повинно бути простору, але і тісним він бути не мусить. Формовані ліфчики виготовляються з гігієнічних, гіпоалергенних матеріалів, які стійкі до розтягування і мають підвищену міцність. В асортименті магазину Бюстье є різні види формованих чашок:

  • з формованим сегментом;
  • балконет. Такі моделі надають грудям округлих спокусливих форм;
  • з ефектом пуш-ап і подвійного пуш-ап. Візуально дозволяють збільшити об’єм грудей;
  • балконет + пуш-ап. Ідеально підійде для наряду з відкритими плечима або глибоким декольте у вигляді квадратного вирізу.

Щоб досягти ще більшого візуального збільшення об’єму грудей, застосовуються накладки з гелю, поролону, силікону.

Бюстгальтер з формованою чашкою, причому правильно підібраний за розміром, стане ідеальним варіантом на кожен день, адже він подарує комфорт і зручність, а також підкреслить природну красу силуету.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button