Здоров'я

Цілющі властивості лазні довели в Японії

Японські експерти з інституту Тояма провели нове дослідження, яке спрямоване на вивчення функцій серця. Групі людей вченими було запропоновано відвідувати баню і приймати ванни п’ять разів на тиждень.

У результаті дослідники встановили, що, крім позитивного впливу на функції серця, у всіх випробовуваних істотно підвищилися фізичні можливості та інтелектуальні здібності. Такаші Охорі, професор, який керував усіма цими дослідженнями, також зазначив, що відвідування лазні і прийом ванн може збільшити тривалість життя людини.

bania_450

З’ясувалося, що відвідування лазні зазвичай сприяє поліпшенню роботи серця і серцево-судинної системи, внаслідок чого зменшується ризик формування згустків крові і появи тромбів. Крім очевидного позитивного впливу на серце і всю серцево-судинну систему, лазня сприяє підвищенню настрою у людини.

Читайте також: Спалах гніву веде до серцевого нападу

Таку емоційну реакцію на парну дослідники пояснюють підвищенням температури організму. Щоб знизити температуру тіла, організм людини змушений провокувати активну діяльність деяких певних відділів у головному мозку, які відповідають за моральний і емоційний настрій людини і його реакцію на весь зовнішній світ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments