Здоров'я

Медики назвали головні причини розвитку захворювань судин

Багато людей впевнені, що розвиток захворювань судин пов’язаний виключно з вегетосудинною дистонією, але це не так. Медики назвали головні причини появи подібних хвороб і розповіли, на які їх прояви людині варто звертати увагу.

Дуже часто винуватцями розвитку захворювань судин є віруси. Вони потрапляють в організм людини і можуть залишатися там довгі роки, не подаючи при цьому ознак своєї присутності. Їх активізація відбувається в той момент, коли людина захворіє або в неї знижується імунітет. Після цього віруси починають свою життєдіяльність, яка призводить до накопичення в клітинах зайвих речовин і навіть електронів, а це рано чи пізно призводить до погіршення в їх функціонуванні.

Наступна причина розвитку захворювань судин – це гліцин. Організм починає вироблення цю речовину у тих ситуаціях, коли людина не може впоратися зі стресом. Гліцин виробляється за допомогою колагену, весь цей процес при регулярному повторенні завдає серцево-судинній системі шкоди.

Не варто забувати і про діабет. Високий рівень цукру в крові негативно впливає на роботу не тільки окремих клітин і тканин, але й цілих органів. Люди з цим захворюванням рано чи пізно почнуть випробовувати проблеми зі судинами. Також не варто забувати і про гіпертонію. Це захворювання призводить до постійного перенапруження судин, з-за чого їх знос тільки прискорюється.

Кнопка «Наверх»
Закрыть