Здоров'я

Вчені: “Пестициди негативно впливають на рівень IQ”

Американські дослідники виявили негативний вплив пестицидів на розумові здібності людини. Виявилося, що хімічні засоби знижують рівень IQ.

Дослідники зі Школи медицини Гроссмана при Нью-Йоркському університеті вивчили довгострокові неврологічні та економічні наслідки від впливу пестицидів. Зокрема, їм вдалося проаналізувати рівні фосфорорганічних сполук, свинцю та метилртуті, виявлених у зразках крові жінок дітородного віку і дітей 5 років в США. Дані були отримані від національних організацій охорони здоров’я в період з 2001 по 2016 рік. Основним принципом дії є накопичення шкідливих субстанцій в дитячому організмі, які порушують роботу мозку, нирок і щитовидної залози.

В цілому, втрати IQ від впливу токсичних хімічних речовин знизилися з 27 мільйонів пунктів у всіх верствах населення у 2001 році до 9 мільйонів у 2015 році. Хоча це позитивне зрушення, автори дослідження відзначають, що частка когнітивних втрат збільшилася з 67% до 81% протягом того ж періоду спостережень. Майже 2,2 мільйона дітей по всій країні були діагностовані з тією або іншою формою розумової відсталості, пов’язаної з хімічними речовинами. За словами вчених, це підкреслює необхідність посилення правил використання пестицидів на урядовому рівні.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button