Всесвіт

У 2020-му побудують ліфт на Місяць (відео)

Запуск космічних апаратів в глибокий космос – це чудово, але по-справжньому чудово досліджувати космос і розбиратися в його таємниці так само легко і просто, як натиснути на кнопку.

11-12-14-foto-600x332-1

Це бачення майбутнього LiftPort. За більш ніж два роки з виникнення ідеї LiftPort, команда залучила понад $ 100 000 на Kickstarter, і ділиться своїм прогресом в планах і розробках ліфта Земля – Місяць, який (що цікаво) починається на Місяці.

Створення ліфта Земля-орбіта в даний час знаходиться за межами можливого через сили тяжіння, погоди і води навколо планети. Вчені ще тільки розбираються з матеріалом, який дозволить підтримати ліфт, щоб той не впав від власної ваги або обледенів у верхніх шарах атмосфери.

Читайте також: Космічний ліфт буде готовий до 2030 року

Але проблеми зменшуються, якщо спробувати зробити те ж саме, починаючи з Місяця, а не Землі. Набагато менша вага і відсутність вологої атмосфери роблять Місяць ідеальним полігоном для будівництва космічного ліфта. Саме тому LiftPort в даний час направила всю свою енергію на створення місячного ліфта до кінця цього десятиліття.

[ads2] План для місячного підйомника обертається навколо космічної станції під назвою лабораторія PicoGravity, яка буде позиціонуватися на місячній точці Лаґранжа – місце в просторі між гравітаційними полями Землі і Місяця. З цієї точки кевларовая стрічка буде закріплена на поверхні Місяця за допомогою порту, як показано у відео. Вона буде розтягуватися на 250 000 км (155 350 миль) на Землі, де противагою буде сила тяжіння планети і допоможе зберегти її в натягнутому стані.

Після завершення робіт, підйомник на електричному живленні зможе транспортувати зразки, обладнання і, врешті-решт, можливо, людей. Можлива користь у розвідці ресурсів, які будуть вивчатися в лабораторії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments