Технології

У 2020 році в Лас-Вегасі відкриється перший надшвидкісний тунель Boring Company

Компанія The Boring Company відкриє перший надшвидкісний тунель під Лас-Вегасом в 2020 році, про це заявив Ілон Маск. Він пролягатиме під великим конференц-центром міста і, за задумом інженерів, поліпшить транспортну систему цієї ділянки.

Засновник The Boring Company Ілон Маск в Twitter заявив, що перший комерційний тунель в Лас-Вегасі відкриється і почне повноцінно функціонувати в 2020 році. Його протяжність складе приблизно 3,2 км. Інженери компанії впевнені, що це рішення допоможе поліпшити навігацію всередині міста і транспортну систему.

«Boring Co завершує будівництво свого першого комерційного тунелю у Вегасі, який пройде від Конференц-центру до Стрипа, а потім буде працювати над іншими проєктами», — зазначив Маск.

Hopefully fully operational in 2020

— Elon Musk (@elonmusk) December 28, 2019

Тунель з’єднає між собою нові й старі будівлі, Конференц-центр Лас-Вегаса (LVCC). Пасажирів будуть перевозити на безпілотних електрокарах Tesla Model 3, Tesla Model X і вміщає в себе 16 осіб Tesla Model X Сhassis, що пересуваються зі швидкістю до 250 км/год.

Час у дорозі займатиме у пасажирів близько 1 хвилини. Зазвичай між будівлями центру люди переміщаються за 15 хвилин. Тунель спочатку буде працювати тільки для електрокарів з безпілотною системою управління — таких як Tesla, яку також очолює Ілон Маск. Для пасажирів, які не мають такого автомобіля, The Boring Company пропонує спеціальні машини для перевезення людей по тунелю.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button