Технології

Китай перетворює вугільні кар’єри в плавучі сонячні ферми

Будівництво споруди вартістю $151 млн почалося в липні. Станція вже частково підключена до енергомережі, але остаточне завершення робіт планується в травні 2018. Працюючи на повну потужність, вона зможе забезпечити електрикою 94 000 будинків.

Найбільший у Світі проект

Цей проект забрав звання «найбільшого в світі» у іншої плавучої ферми Китаю в тому ж Хуайнані — 40-мегаватної станції, яка належить Sungrow Power Supply Co., яка також розташована на місці колишньої вугільної шахти. Всього округ, за даними на 2008 рік, забезпечував 20% потреб країни у вугіллі.

Серед інших країн, які намагаються не відставати від Китаю в розвитку сонячної енергетики, також проявляє інтерес до перетворення вугільних шахт півстолітньої давності станції з виробництва електроенергії з відновлюваних джерел Німеччина. Мова йде про родовище Проспер-Ханіель в Рурській області, яке закриють в кінці 2018. Глибина її шахт сягає 600 м, а після перетворення потужність станції складе 200 МВт. Таким чином, вона забезпечить Північну Рейн-Вестфалію чистою енергією на 30%.

Американська компанія Berkeley Energy Group націлилася на вугільну шахту в Аппалачських горах. Якщо все піде за планом, вона почне видавати від 50 до 100 МВт енергії в 2018.

Одну з найпотужніших плавучих сонячних електростанцій (хоч і не на місці вугільного кар’єра) планують побудувати в Індонезії, в провінції Західна Ява. Якщо проект на 200 МВт виявиться успішним, подібні ферми з’являться по всій країні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button