Всесвіт

У 2022 році людство побачить нову зірку

У 2022 році людство побачить нову зірку на нічному небі. Вчені повідомляють, що вона повинна сяяти в північному крилі сузір’я Лебідь протягом тижня.

Астрономи запевняють, що ця зоряна система вибухне, ставши в 10 000 разів яскравіше, ніж зараз. Вибух буде видно з Землі неозброєним оком, і він може бути таким же яскравим, як і Полярна зірка.

«Ми прогнозуємо, що вибух станеться в 2022 році. Кожен зможе побачити його на небі неозброєним оком», – сказав астроном коледжу Calvin Ларрі Молнар.
Газова куля, що знаходиться на відстані 1800 світлових років, відома як KIC 9832227. До недавнього часу астрономи навіть не знали, що мерехтлива крапка світла — це більше, ніж одна зірка. Сузір’я являє собою пару, обертаючись навколо один одного, і має загальну газову оболонку. Коли система обертається, вона приймає форму арахісу і здається однією зіркою, а не двома окремими точками світла.

У 2013 році астроном обсерваторії Apache Point Карен Кінемучі зауважив, що спалахи яскравості можуть означати, що дві зірки періодично перекривають одна одну. Подальше розслідування, проведене студентом Calvin College Деніелом ван Нурді, встановило, що так воно і є. Ґрунтуючись на часі і глибині цих періодичних затемнень, астрономи визначили, що одна з зірок приблизно на 40% більше Сонця.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button