Технології

У Бангкоку побудують вертикальне село

Американські архітектори створили проект багатофункціонального комплексу One Bangkok, який претендує на сертифікацію по системі LEED Platinum (рейтингова система ранжування «зелених» будівель).

В Бангкоке построят вертикальную деревню

У центрі Бангкока побудують багатофункціональний центр за проектом чиказького архітектурного бюро Skidmore Owings & Merrill (SOM). Комплекс висотних будівель зведуть до 2025 року на площі 16 га поруч з парком Lumphini.

Автори називають проект One Bangkok вертикальним селом. У багатофункціональному центрі розмістяться житлові апартаменти, офіси, торгівля, готель, а також на площі 8 га облаштують громадську зону з ландшафтним дизайном. Комплекс буде розрахований на 60 тис. жителів і працівників офісної та торговельної частини, йдеться в опис проекту на сайті архітектурного бюро SOM.

Хмарочос One Bangkok архітектори SOM створюють за сучасними енергоефективними технологіями будівництва. Тут планується центральна система управління енергією і рекультивації води. На різних рівнях будівлі облаштують озеленені тераси. Цей проект стане першим в Таїланді, який претендує на сертифікацію по системі LEED Platinum.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button