Відео

У Данії побудували найвищий пісочний замок (фото+відео)

Група художників з Данії побудувала найвищий замок з піску висотою 21,15 метра. Досягнення потрапило до Книги рекордів Гіннеса.

Всі ми в дитинстві будували піщані замки на пляжі. Але з часом для більшості з нас це захоплення проходить і пляжні скульптури перестають нас цікавити. Але ці художники зберегли пристрасть до створення пісочних замків і змогли встановити світовий рекорд за величиною подібної конструкції.

Команда з 30 скульпторів на чолі з голландським художником Вілфредом Стіггером використовувала понад 5000 тонн піску для будівництва піщаного замку в місті Брокхус. У суміш для будівництва довелося додати 10% глини, щоб вона краще трималася і фігури замку не перетворилися в купки піску. Насправді таким чином можна підвищити міцність і скульптури на звичайному пляжі – досить копнути землю глибше і дістати звідти трохи глини.

За словами художників, будова, що вийшло в результаті висотою 21,15 метра була покрита клеєм. Це дозволить їй зберегти форму протягом всієї зими. Попередній рекордсмен Книги рекордів Гіннеса мав висоту 17,65 метра – такий замок був побудований в Німеччині в 2019 році.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button