Наука

У Канаді виявили невідомих науці істот

Дослідники з Канади виявили у водах затопленої шахти Кідда унікальні одноклітинні мікроорганізми, які раніше не були відомі науці. Повідомляється, що створіння дійсно існують, розмножуються і розвиваються шляхом поглинання хімічних сполук.

Середовищем існування і одночасно живильним середовищем для виявлених вченими істот стали хімічні речовини, які формуються при контакті води з навколишньої її гірської породи. Фахівці зазначають, що за їхніми спостереженнями пірит може бути використаний виявленими на глибині організмами для підтримки свого існування в тих випадках, коли вони позбавляються доступу до кисню і ультрафіолетового випромінювання. Крім того, стверджується, що дана знахідка дозволяє пояснити, яким чином бактеріям вдається виживати і розвиватися в закритих зонах глибоко під землею.

На даний момент вченим вже відомо, що в надрах Землі можуть жити трильйони поки ще не вивчених наукою одноклітинних організмів. Через нестачу енергії ці істоти в процесі еволюції отримали уповільнений метаболізм, що дозволило їм з легкістю вижити в умовах без світла і кисню. При цьому існує припущення, що з такими організмами протягом тисяч років не відбувається ніяких еволюційних змін.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button