Технології

У Китаї відкрився національний банк генів

Роботи, пов’язані із створенням першого загальнонаціонального генного банку, були завершені біотехнічною корпорацією Китайської Народної Республіки BGI. Унікальний у своєму роді заклад відкрився в Шенчжене.

На даний момент у банку зберігається понад 10 мільйонів зразків різного генетичного матеріалу. Всі зразки проходять через ретельну процедуру кріогенної консервації. Під час цієї процедури примірники обробляють рідким азотом при температурі 196 градусів нижче нуля. Таким чином вдасться зберегтися генетичний матеріал на клітинному рівні, без будь-яких ушкоджень, а також відправити його для подальших експериментів.

Законсервований біологічний матеріал використовується в дослідженнях, пов’язаних з медициною, зоологією і ботанікою. Також його можна застосовувати, якщо вчені хочуть розширити видове різноманіття на планеті Земля і всіляко захистити навколишнє середовище. Роботи, пов’язані із створенням національного генного банку, були розпочаті більш ніж чотири роки тому. Стверджували проект і проводили його аналіз представники Національної комісії з реформ у 2011 році.

Читайте  також: 

Науковий світ, природно, зацікавився в китайському банку генів. Природно, він менший, ніж, приміром, у США чи Європі, але тим не менш для вчених – це визначна подія і може значно просунути генетику вперед.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button