Технології

Фірма IDC озвучила 10 прогнозів зі світу технологій на 2015 рік

Відома аналітична фірма International Data Corporation (IDC), яка займається вивченням сфери інформаційних технологій, озвучила свій прогноз на 2015 рік.

На перше місце в рейтингу інформаційних тенденцій фахівці поставили інформаційно-комунікаційні технології. У новому році зростання витрат на них виросте на 3,8%, а загальна сума капіталовкладень досягне 3,8 трлн доларів. Це стосується, насамперед, мобільних, хмарних, а також соціальних сервісів. Буде падати частка інновацій для ПК.

08-12-14-foto-590x442-1

Друге місце займає бездротова передача даних, обсяги якої також збільшаться в новому році. Ринок бездротової передачі зросте на 15%, і загальна сума вкладень складе 536 млрд доларів. Фаблет і електроніка, що носиться розташувалися на третьому місці. Від продажів мобільних пристроїв і ряду додатків буде отримано близько 484 млрд доларів. Примітно, що 15% ринку дістанеться китайським виробникам.

Четверте місце відійшло хмарним сервісам, ринок послуг яких збільшиться до 118 млрд доларів. У цій сфері можуть з’явитися нові гравці. П’яте місце дісталося сервісам обробки та аналізу масивів великих даних. Обслуговувати зростаючі потоки інформації будуть нові канали і витрати в цій сфері збільшаться до 125 млрд доларів.

[ads2] IDC є шановним гравцем у сфері вивчення ринку ІТ-індустрії. Фірма є підрозділом International Data Group, а її штаб-квартира знаходиться в американському місті Фремінгем. У 110 країнах світу працює близько однієї тисячі аналітиків IDC.

Так званий «Інтернет речей» отримав шосту сходинку. Такі технології знайдуть ще більш досконалі можливості по взаємодії. Сьома позиція дісталася «фундаментальній трансформації центрів обробки даних». Перетворення обумовлено розвитком хмарних технологій.

Читайте також: Політична карта 2030: як виглядатиме наш світ через двадцять років?

Фахівці з IDC поставили на восьму сходинку зростання спеціалізації мобільних, а також соціальних платформ у різних сферах життя. Дев’яте місце відійшло до 3D-друку. Експерти наголошують на тому, що бурхливий розвиток ринку 3D-друку можна очікувати в 2016 році.

На останній рядок рейтингу поставили «китайський фактор». Такі компанії як Baidu, Alibaba і Tencent вже завтра можуть стати глобальними гравцями на світовому ринку. В цілому, спостерігається значне зростання впливу КНР на технологічну індустрію.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button