Всесвіт

У Китаї завершилися випробування модуля майбутньої місячної станції

У КНР успішно випробували системи життєзабезпечення майбутньої місячної станції «Місячний палац-1». Тест, в якому взяли участь троє добровольців, проводився в умовах герметизації модуля протягом 105 днів.

foto_cikavosti_27.06.2014-06_resized

Комплекс «Місячний палац-1» – це модуль, розділений на кімнату (58 кв. м) для вирощування їжі, і на побутову кімнату (42 кв. м) з трьома спальними місцями, душовою, їдальня, а також приміщенням для утилізації відходів. Троє добровольців, які виявили бажання прийняти участь у цьому експерименті, провели 105 днів в умовах замкнутої екосистеми. І все це завдяки житловим модулям з регенеративними системами життєзабезпечення.

Читайте також: Чи економічно вигідні космічні дослідження?

В рамках випробування учасники їли продукти, які вони самі виростили, пили очищену воду, а також підтримували через інтернет зв’язок з родиною. Також добровольці провели науково-технічні експерименти. Вчені з Китаю в даний час ще не визначили, які шанси функціонування цієї моделі екосистеми на Місяці в умовах низької гравітації і високої радіації. У зв’язку з цим поки не повідомляються строки будівництва місячної станції.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button