Земля

У Китаї знайдений фрагмент черепа Будди

У Китаї археологи виявили сегмент черепа, який міг належати Будді. Про це повідомило західне новинне видання Chinese Cultural Relics, оприлюднивши відомості про результати дослідження знахідки.

За словами Фахівців, сегмент черепа, який раніше належав Сіддхартхі Гаутама, був знайдений в одній із східних провінцій країни під час розкопок. Там розташований стародавній храм буддиста Grand Bao’en Temple, який вважається обителлю Будди в останні роки його життя. Вчені прийшли до висновку, що Сіддхартхі Гаутама міг бути похований саме там.

Сегмент черепа знаходився в ступі, виконаної зі срібла і золота, а також інкрустованим різними дорогоцінними каменями. Вік даного артефакту перевищує тисячу літ, що свідчить про те, що саме в ній могли зберігатися рештки Сіддхартхі Гаутама.

Тім’яна кістка Будди, згідно з легендою, зберігалася в храмі в Китаї, який був зруйнований більше 1,5 тисячі років тому. З тих пір артефакт вважається втраченим. В даний час фахівці проводять аналіз знахідки для того, щоб визначити її справжність. Імператор Чжень-цзун відновив храм, після чого тім’яна кістка Будди, а також рештки інших буддистських святих були поховані в невідомому місці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button