Технології

У Китаї побудували штучний місяць

У місті Сюйчжоу в китайській провінції Цзянсу побудували дослідницький центр, в якому розташувалася штучна міні-копія Місяця. Така установка необхідна для дослідження поведінки невеликих об’єктів в умовах низької гравітації.

TechnoPixel

Штучний місяць розташований всередині вакуумної камери діаметром всього 60 см. Установка оснащена магнітами, які створюють умови низької гравітації. Вся річ у тім, що сила тяжіння на Місяці приблизно в шість разів менше земного. Можливість тестувати пристрої і процеси в умовах низької гравітації допоможе скоротити кількість непередбачуваних інцидентів, що виникають під час реальних місячних місій.

Симулятор штучного Місяця встановлений в місті Сюйчжоу в китайській провінції Цзянсу, він розроблявся з тією метою, щоб мати можливість проводити тривалі експерименти з низькою гравітацією. В цей час на Землі такі умови можливі при польоті на літаку по кривій Кеплера (коли спочатку пілот піднімається вгору, а потім пікірує вниз) або ж при падінні всередині високої вежі з викачаним повітрям. Проводити дослідження при такій обстановці досить проблематично.

Перевагою нового місячного симулятора є те, що він може імітувати низьку силу тяжіння або невагомість як завгодно довго, пояснюють його розробники. Всередині боксу вони створили штучний місячний ландшафт, що складається з каменів і пилу, приблизно таких же, які були виявлені на поверхні Місяця. Все це поміщено всередину вакуумної камери.

Потужні магніти використовуються для створення магнітного поля всередині камери, яке як би «піднімає» об’єкти, які знаходяться всередині. Його силу можна регулювати за потреби, домагаючись збільшення або зменшення сили тяжіння.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments