Технології

У Лондоні може з’явитися плавуча велодоріжка

Група британських архітекторів, дизайнерів і художників винесла на суд громадськості проект плавучої велодоріжки. Thames Deckway (назва проекту) дозволить жителям Лондона проїхатися через Темзу.

Як повідомляє видання Dezeen, творці бачать великий потенціал свого дітища. Thames Deckway може служити не тільки естетичним, але й практичним цілям. Інновація дозволить розвантажити Лондон від транспорту. Плавуча велодоріжка складе в довжину 12 км, при цьому вона буде абсолютно безпечною для велосипедистів.

foto_cikavosti_07.10.2014-07_resized
Спеціальна інфраструктура захистить від водного транспорту, а про несприятливі погодні умови попередить спеціальна система датчиків. Все це буде працювати в автономному режимі, з використанням сонячної та вітряної енергії. Також використовуватиметься енергія припливів.

Читайте також: В Австралії створено велосипед з паливним елементом — відео

Економісти повідомляють, що за останні роки в більшості країн ЄС продажі велосипедів перевищили продажі автомобілів. Так, в Італії в 2012 році було куплено 1,6 млн. Велосипедів проти 1,4 млн. авто. Це викликано як фінансовими труднощами деяких країн Єврозони, так і зростанням популярності велотранспорту.

Ціна нового проекту може досягти 960 млн. доларів, але приватні інвестори, як передбачається, візьмуть на себе частину фінансових витрат. Вони ж зможуть отримувати дохід від користування доріжкою, адже для проїзду велосипедист повинен буде купити квиток. Але все це – плани на майбутнє. Зараз же творці Thames Deckway збирають гроші на доопрацювання проекту.

Зараз лондонські влада вживає заходи, спрямовані на популяризацію велосипедного транспорту. До 2016 року східні і західні передмістя Лондона з’єднає тридцятикілометрове велосипедне шосе.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button