Технології

3D-сукня на заздрість Снігової Королеві

Голландський дизайнер одягу Ірис ван Харпен представила нову колекцію весна-літо 2015 на Тижні моди в Парижі. Найяскравіше враження на глядачів справило напівпрозоре плаття, створене за допомогою технології тривимірного друку.

foto_cikavosti_11.10.2014-07_resized

Щоб випустити модель Iekeliene Stange, ван ХАРП співпрацювала з компанією 3D Systems і архітектором Нікколо Касасом. Кристальне плаття складається з двох частин, надрукованих у 3D Systems при використанні технології стереолітографії (виробництво моделей, прототипів і готових виробів з рідких фотополімерних смол). Рідкий полімер, оброблений ультрафіолетом, допоміг розробникам досягти надзвичайної гладкості та міцності структури готового виробу.

Читайте також: На 3D-принтері тепер можна надрукувати «ключ від усіх дверей»

Друк першої частини плаття зайняв 45 годин, другий – 36. Але на цьому процес не закінчився: фахівці 3D Systems ще 8 год “шаманили” над поліруванням і доопрацюванням виробу. Для цього був використаний принтер ProX 950, який друкує великі об’ємні моделі.

Створення сукні Iekeliene Stange стало справжнім викликом і для дизайнера, і для команди з 3D Systems. Ірис ван Харпен широко відома своїми незвичайними ідеями, для втілення яких вона співпрацює з вченими, архітекторами і технологами, і плоди її творчості можна по праву назвати творами мистецтва.

Натхнення: geometria.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button