Технології

В Китаї запустили найбільшу в світі ГЕС потужністю 3,6 ГВт

Гідроелектростанція потужністю 3,6 ГВт розташована в китайській провінції Хебей. Вона складається з 12 реверсивних насосних генераторних установок потужністю 300 МВт кожна і має ємність зберігання 6,612 млрд кВт-год, пише PV-magazine.

Державна мережева корпорація Китаю ввела в експлуатацію найбільшу в світі гідроакумулюючу ГЕС потужністю 3,6 ГВт.

Будівництво проєкту Fengning вартістю 1,87 мільярда доларів було розпочато інжиніринговою компанією China Gezhouba Group Company Limited в 2014 році.

Об’єкт складається з 12 реверсивних насосних генераторних установок потужністю 300 МВт кожна і має ємність зберігання 6,612 млрд кВт-год.

За словами компанії, насосна гідростанція працюватиме для безпечної та стабільної роботи мережі завдяки періодичному живленню від великих вітрових і сонячних парків, розташованих на півночі провінції Хебей та Внутрішньої Монголії. Це перший для Китаю проєкт, коли гідроакумулююча станція була підключена до гнучкої мережі постійного струму.

За даними Національного управління енергетики, Китай планує створити 62 ГВт насосних гідростанцій до 2025 року і 120 ГВт – до 2030 року. За даними Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики, зараз в країні є 30,3 ГВт експлуатаційних насосних гідростанцій.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button