Людина

У найближчому майбутньому люди зможуть лікувати біль через інтернет

Експерти з Австралії заявили, що вже через кілька років у людей з’явиться можливість лікувати власні хронічні захворювання за допомогою інтернету.

a102fa5c40642d3333f59badb95ecd7b

Такий висновок дослідники зробили після того, як ними було реалізовано комплекс випробувань та дослідів. На думку авторів проектів, розвиток технологічних нововведень і швидкий доступ до глобальної мережі допоможе скоротити кількість походів у лікарні. Під час здійснення дослідження медики задіяли понад 490 респондентів. Всі добровольці страждали різними видами хронічних болів.

Перед початком тестування учасники проходили огляд у лікарів. Експерти оцінювали наявність психологічних розладів, що виникли в організмі піддослідних протягом останніх 6 місяців. Унікальна методика дистанційного лікування дозволила розподілити респондентів на 3 групи.

Перша категорія користувалася послугами наукових працівників за допомогою інтернет-листування. Друга група мала обмежений доступ до медичної консультації, проте вони могли зв’язатися з лікарами тоді, коли їм це було дійсно необхідно. Учасники третьої категорії спілкувалися з лікарями тільки в екстрених випадках.

Виявилося, що добровольці з першої групи зміцнили своє здоров’я, навіть не дивлячись на спілкування з медиками за допомогою інтернету.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button