Головна / Людина / 10 магічних фраз, які викликають до вас довіру людей

10 магічних фраз, які викликають до вас довіру людей

Озброїтеся цими фразами, щоб навчитися вибудовувати довірчі відносини між собою і людьми. Вони абсолютно прості, але часом можуть творити дива. Випробуйте їх на практиці та поділіться результатами! Погодьтеся, що в більшості випадків спрацьовує безвідмовно.

1. «Привіт! Ви виглядаєте…»

Не обмежуйтеся банальним кивком або стандартним «як справи?» в якості привітання, стрімголов проносячись повз людей. Зупиніться на хвилину, щоб дати якийсь значущий коментар. Ви можете поцікавитися їх настроєм, успіхами дітей або зачепити тему планів на вихідні. Замість коротких фраз просто поговоріть, адже люди майже завжди позитивно реагують на розмову, яка вибудовує певний емоційний зв’язок.

2. «Я розумію, що ви маєте на увазі»

Хоч ви й не згодні зі співрозмовником, покажіть свою повагу до його поглядів за допомогою фрази «я ціную вашу думку», і не намагайтеся його переконати методом тиску. Потім наведіть приклад, який підтверджує точку зору опонента, перш ніж переходити до розмови вже з вашої точки зору. Таким чином, людина не відчує критики, стане більш дружелюбною і лояльною до вас.

3. «На мою думку…»

Коли ви збираєтеся поділитися своєю думкою, підкресліть те, що ви хочете зрозуміти іншу перспективу і ваше ставлення до цього питання. Фрази на кшталт «на мій погляд» і «мені здається» роблять вас відкритим для інших думок, ніж жорсткі заяви з займенником «я». Постарайтеся використовувати займенники, які не роблять ваші слова односторонніми, адже фраза «я вважаю» або «я впевнений» не розташовує до мирної дискусії. Також уникайте фраз «насправді» і «на вашу думку», що передбачає, що інша людина помиляється.

4. «Як ваші успіхи, як ви думаєте?»

Коли ви починаєте розмову про можливий успіх співрозмовника, то ви підштовхуєте його оцінювати свої досягнення за власним стандартам. Якщо ви будете «лідирувати» у розмові, то людина стане відмовчуватися і ділитися меншою інформацією. Нехай вона сама вирішить, наскільки успішна, і про що хоче поговорити.

5. «Вибачте за запізнення»

Люди швидше довіряють тим, хто починає розмову з визнання своїх промахів. Ви заслуговуєте на довіру, якщо говорите про свої недоліки і слабкі сторони. Це дуже хороша і перспективна тактика для завоювання симпатії.

6. «Це моя вина»

Вважаєте, що помилки знищать ваш імідж і авторитет? Однак визнання власних недоліків в реальності породжує довіру, демонструючи, що ви просто жива людина (див. пункт 5). Люди, які недосконалі, нам симпатичні. Вони подобаються більше, ніж нібито ідеальні люди без єдиної вади на поверхні.

7. «Я думаю, ви знаєте мого друга»

Якщо при перших зустрічах з новою людиною ви знайдете будь-яких спільних друзів або знайомих, то це миттєво змусить вас здаватися більш вартим довіри. Адже ви обидва знаєте когось, хто вам здається цілком надійною особистістю. Це вельми ефективний спосіб встановлення хороших відносин!

8. «Ви не могли б мені допомогти?»

Як тільки ви визнаєте, що в чомусь не особливо компетентні, прохання про допомогу з вашого боку теж змусить вас здаватися ще більш людяним, а значить звичайною людиною з плоті і крові, а не роботом, що діє відповідно до закладеної програми. Люди люблять бути потрібними і допомагати тим, хто цього потребує.

9. «Я довіряю вашій думці»

Після того як ви попросите про допомогу, не намагайтеся направляти цією людиною, яка збирається вам допомогти. Вона повинна знати вашу мету, а потім нехай діє на свій розсуд. Дозвольте їй трохи контролю над вами і вашим життям. Людям це подобається.

10. «Ага»

У розмові ви також можете вимовляти короткі слова, вигуки і навіть звуки. Їх використання свідчить про те, що вам цікаво, а це викличе симпатію і прихильність до вас співрозмовника. А ще такі короткі фрази говорять про те, що ви сповнені уваги, зацікавлені в тому, що говорить людина, і реагуєте на її інформацію. Просто ведіть себе природно і не перегравайте у зворотньому зв’язку.