Земля

У Нормандських островів знайдено живу фіолетову кулю

Вчені з США виявили дивний об’єкт на дні океану поряд з Нормандськими островами Каліфорнії. За словами фахівців, він має форму фар і може бути живою істотою.

Спочатку вчені припускали, що дивна куля може бути слимаком, а його світіння обумовлене відблисками світла. Незважаючи на це, в ході досліджень виявилося, що об’єкт може бути розумною істотою, так як переміщається по океанічного дна по певній траєкторії, минаючи небезпеки.

Вчені на дослідному судні Nautilus взяли кілька проб покриву дивної кулі і визначили, що вона має багатошаровий епітелій, що не властиво для будь-якого виду молюсків. Крім того, куля здатна розмножуватися безстатевим поділом, що також збило фахівців з пантелику.

У майбутньому фахівці планують дістати дивну кулю з океанічного дна і провести дослідження, однак поки це неможливо через відсутність техніки, яка працює на великій глибині. При різкому перепаді тиску вона може просто загинути, що не дасть досліджувати його організм в повній мірі. Всього за два місяці перебування біля Нормандських островів вченим вдалося знайти більше шістдесяти особин дивного раніше не відомого науці виду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button