Екологія

У Панамі будують зелене селище з будинками на базі ізоляції з пластикових відходів

На острові Колон в Бокас-дель-Торо (Панама) будують перше в світі село з пластикових пляшок.

Роберт Бежу допомагає зберегти острів від токсичного звалища пластикових відходів, перетворивши ці пластикові відходи в ізоляцію і каркаси для будинків.

Кожен будинок села будується на основі сталевих клітин, повністю заповнених пластиком. Потім цю клітку покривають бетонною сумішшю. Один будинок складається з 10 тисяч пластикових пляшок. Крім того, що це позбавляє острів від великої кількості відходів та сміттєзвалища, це ще і забезпечує будинки безкоштовною шикарною ізоляцією. В будинку прохолодніше, ніж у навколишньому жаркому кліматі вулиці в середньому на 17 градусів.

Будинки розробляли спільно з місцевими архітекторами. Було створено три основні моделі будинків, які також можна допрацьовувати, щоб зробити їх більш стійкими до сейсмічної активності. Кожен будинок буде оснащений інженерними комунікаціями, в тому числі водопроводом і електрикою. В будинку будуть використані стандартні двері та вікна.

Село будуть будувати у три етапи на 83 акрах незайманої землі в прекрасному регіоні з горбами, долинами і струмками. Після завершення, в селі буде стояти 120 будинків. У поселенні будуть зроблені облаштовані зелені зони, сквери для занять йогою і інших видів активності. Іншими словами, з’явиться шикарне зелене котеджне селище еко-типу.

Коли Бежу вперше переїхав в Панаму, він зрозумів, що утилізація пластмасових відходів в регіоні — велика проблема. А кількість відходів неймовірна. І так народилася концепція використання відходів з пластика в будівництві.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть