Екологія

У США побудують експериментальну хвильову електростанцію

Департамент енергетики США має намір виділити до $ 40 млн фінансування будівництва нової експериментальної електростанції, що працює на кінетичній енергії морських хвиль.

Виділені кошти будуть використані для вибору майданчика, проектування, отримання дозволів та будівництва нового об’єкта. Метою будівництва експериментальної хвильової електростанції має стати вирішення різних проблем, з якими стикаються енергетичні хвильові системи, що працюють в суворих і непередбачуваних умовах.

Нова хвильова електростанція повинна буде складатися з трьох окремих секцій, які будуть незалежними одна від одної для випробувань хвильової енергії. Новий об’єкт буде збирати критичні дані про продуктивність для зниження технічних ризиків і фінансових витрат.

Випробувальний полігон також буде готувати майбутні проекти, спрямовані на прискорення процесу комерціалізації і впровадження технологій використання хвильової енергії.

У Міністерстві енергетики США заявляють, що морські і гідрокінетичні технології, які використовують енергію від хвиль і припливів для вироблення електроенергії, що знаходяться на ранній стадії розвитку, але в той же час є дуже перспективними.

Згідно з останніми дослідженнями американських вчених, технічно видобувні ресурси енергії хвиль в США оцінюються між 900 ТВт*годин і 1230 ТВт*годин на рік. Вони розподілені по всьому узбережжю Аляски, на Західному узбережжі, Східному узбережжі, в Мексиканській затоці, Гаваях і Пуерто-Ріко.

Усього в світі на даний момент існує три діючих хвильових електростанцій. Одна електростанція з встановленою електричною потужністю трохи більше 2 МВт розташована в Португалії, друга електростанція розташована недалеко від берегів Шотландії, і ще одна електростанція потужністю 20 МВт також розташована у Великобританії недалеко від її західних берегів.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button