Екологія

У США розгорнуто широку кампанія, яка закликає людей вживати воду

У США розгорнуто широку кампанія, яка закликає людей вживати водуУ США розгорнуто широку кампанія, яка закликає людей вживати воду . Примітно, що в якості куратора кампанії виступає перша леді держави Мішель Обама. Вода відноситься до числа тих речей, які ми апріорі вважаємо безпечними і корисними. Однак, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічно по всьому світу через проблеми, пов’язані з якістю води, гине понад 3.4 мільйона чоловік.

Давайте розглянемо, що може зробити саму звичайну воду небезпечною для нашого здоров’я? По-перше, це пакування. Бісфенол, який є невід’ємною частиною пластикової упаковки, під впливом сонячних променів або СВЧ – випромінювання здатний передаватися від тари до його вмісту. Не менш небезпечною може бути і металева тара. Спочатку вона безпечна, але з часом метал дає притулок небезпечним бактеріям. Металеві фляги треба частіше мити і провітрювати.

Другим фактором небезпеки є всілякі добавки. У складі «натуральної води» можуть міститися більше дюжини додаткових інгредієнтів, таких, як загущувач, стабілізатор, підсолоджувач, ароматизатор… Прочитавши це на етикетці, відмовтеся від такого напою. Краще купити простої води, і самому її ароматизувати, додавши скибочку лимона. Третій фактор ризику, пов’язаний з водою, це її надлишок. У тих, хто вживає надмірну кількість води, в організмі порушується баланс натрію. Гіпонатріємія може призвести до судом і навіть коми. Слідкуйте за своїми відчуттями, і не пийте більше, ніж може прийняти Ваш організм.

Дійсно, проста питна вода найкраще підходить для організму людини. Якщо ви піклуєтися про своє здоров’я, замовити питну воду в Києві можна у http://www.eden.com.ua/ – без різноманітних домішок, з природним мінеральним складом, дароване самою природою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button