Всесвіт

У вчених з’явилися сумніви на рахунок життя марсонавтів на Червоній Планеті

Пілотовані марсіанські місії можуть спричинити за собою невиправдані і непередбачувані ризики зі здоров’ям. Як би приватні організації та державні космічні агентства не намагалися передбачити всі можливі ризики, які можуть очікувати марсонавтів в ході пілотованих місій до Марса і знаходження на поверхні Червоної Планети, вони прекрасно розуміють, що звести ці ризики до мінімуму або повністю звести їх нанівець практично неможливо.
Насправді, важко уявити, яке навантаження буде випробовувати організм людини на поверхні Марса і чи можна уникнути серйозних проблем зі здоров’ям за життя на цій планеті.

mars_kolonizacia_500

«Швидше за все подібні місії екіпаж піддається зовсім невідомому і непередбачуваному ризику. Це виходить за всі допустимі норми і стандарти. Нам доведеться їх повністю переглянути», – повідомили фахівці з медичного центру при NASA.

Читайте також: Експерт: колонізація Марса вигідна для бізнесу

Поки екіпажи відправляються лише на навколоземну орбіту, де знаходяться від 3 до 6 місяців, і навіть незважаючи на це їх організм і здоров’я зазнають значного навантаження. Що вже й говорити про те, щоб жити на Марсі. Вчені серйозно задумалися над цим питанням. Адже ніхто не хоче брати на себе таку відповідальність і посилати людей на вірну погибель.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button