Відео

Уфолог виявив на знімках комети Чурюмова-Герасименко 80-метровий скелет інопланетянина

Відомий уфолог Скотт Уорінг зробив чергове незвичайне відкриття, цього разу воно стосується «співаючої» комети 67Р Чурюмова-Герасименко. На її поверхні він виявив 80-метровий скелет інопланетянина.

Про чергову знахідку Скотт Уорінг розповів на своєму офіційному сайті, а також присвятив цьому відео на YouTube. Уфолог уважно вивчив безліч знімків незвичайної комети 67Р Чурюмова-Герасименко. Її ще називають «співаючою», оскільки вона постійно видає звуки, що віддалено нагадують спів. Вчені вже давно спостерігають за нею, тому в Мережі існує досить високоякісні знімки її поверхні.

На одному з них уфолог виявив 80-метровий скелет інопланетянина. Його розміри прихильнику теорій змови вдалося встановити за допомогою наявних даних щодо габаритів комети, а також опублікованих знімків. Скотт Уорінг припустив, що дана мертва істота може бути представником давньої цивілізації, яка спочатку створила цю комету.


Уфолог зазначає: його завжди дивувало, чому 67Р Чурюмова-Герасименко «співає». Адже подібний ефект існує тільки у цієї комети, що робить її воістину унікальною. Він припустив, що вона була створена спеціально для того, щоб передати жителям Землі визначений сигнал, але людству ще не вдалося розшифрувати. Скотт Уорінг впевнений, що вивчення цього скелета дозволить вченим наблизитися до розгадки цього космічного тіла.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button