Наука

Вчені пояснили, чим фастфуд небезпечний для здоров’я дітей

Італійські вчені провели дослідження і пояснили, чим фастфуд небезпечний для здоров’я дітей. Подібний раціон призводить до накопичення в організмі певних речовин, що в підсумку провокує появу харчової алергії, діабету і хвороби Альцгеймера.

Незважаючи на розвиток науки, у вчених дотепер немає чіткої відповіді, чому деякі види хвороб переважають у розвинених країнах і фактично відсутні у слаборозвинених. Одна з головних проблем здоров’я сучасної західної людини – це харчова алергія, вона може починатися з ранніх років життя.

Дослідження показало, що відповідь може критися в дієті, що містить фастфуд. Причина – продукти глюкурування. Це речовини, які утворюються в подібній їжі в процесі її термічної обробки у тому випадку, якщо вона містить в собі багато цукру. Такі білкові та жирові молекули покриваються вуглеводами і дуже довго виводяться з організму.

Вчені провели дослідження, для чого взяли 3 групи дітей дошкільного і раннього шкільного віку. Випробовуваних розділили на підставі їх звичайної дієти. Виявилося, що ті з них, хто не вживав фастфуд, або його частка була незначною – не страждали харчовою алергією, чого не скажеш про тих, хто регулярно їв подібну їжу.

Фахівці зазначають: пристрасть до фаст-фуду та іншої подібної їжі призводить до розвитку діабету і навіть хвороби Альцгеймера. Людям радять виключати з раціону дітей жирну і солодку їжу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button