Технології

Україна розповіла про спільні з США плани по запуску космічної станції

Вашингтон і Київ почали переговори щодо спільного космічного запуску. Про це пресі розповів Валерій Чалий, який є послом України в США.

05-07-16-foto-600x429-1

За словами Чалого, в даний час Київ і Вашингтон активно обговорюють створення власного аналога МКС, який буде функціонувати на орбіті. Точні терміни реалізації цього проекту поки не обговорюються.

“У нас є серйозні напрацювання про взаємодію по запуску. Даний проект стане першим серйозним кроком до розробки більш масштабної програми, яка буде реалізована в повній мірі протягом декількох років», – розповів Чалий.

Голова Державного космічного агентства України Любомир Сабадош ще на початку минулого місяця розповів, що через припинення відносин з Росією Київ розглядає можливість співпраці з іншими країнами у сфері інноваційних космічних розробок.

Вже зараз є відомості про запланований запуск першої ракети, який відбудеться до кінця літа поточного року. Його підготовкою займатиметься американська компанія Orbital ATK спільно з українськими фахівцями. Бюджет запуску складе приблизно 300 мільйонів доларів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button