Людина

Кількість зубів впливає на здатність людини до запам’ятовування нової інформації

За словами провідних наукових працівників, стан здоров’я зубів, а також їх кількість, впливає на функціональні здібності головного мозку чоловіків і жінок.

f6d9cb6935d3ffa0b9aef1b20630cd55

Такий висновок фахівці зробили після здійснення комплексу лабораторних і клінічних випробувань. Виявилося, що чим більше в людини зубів у ротовій порожнині, тим краще вона запам’ятовує інформацію. Як стверджують експерти з Великобританії, недолік зубів може призвести до розвитку когнітивних проблем. За словами лікарів, в ході проведення дослідів медики задіяли понад 3 тисяч добровольців.

Наголошується, що всі учасники випробувань були похилого віку. Під час реалізації проектів, респонденти відповідали на цілий комплекс питань. Завдяки новій інформації, науковці зафіксували, наскільки швидко випробовувані можуть виконувати певні завдання і дії. Після проведення експериментів, з’ясувалося, що кількість зубів людини впливає на засвоєння нових відомостей.

За словами медиків, люди, які в ранньому віці втратили свої зуби, мають на 10% найгірші когнітивні здібності, ніж респонденти, які не мають проблем з ротовою порожниною.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button