Головна / Людина / Вчені: Тільки за межами свого міста людина може відпочити

Вчені: Тільки за межами свого міста людина може відпочити

Вчені вважають, що хороший відпочинок може пройти тільки за межами свого міста. Такий висновок фахівці зробили на основі фізичних і моральних показників жителів Великобританії.

Про дане дослідження британських медиків стало відомо зі статті, опублікованої в одному з видань. На думку колективу психологів і соціологів, людина насправді зможе відпочити і розслабитися тільки, якщо покине межі свого міста, у кращому випадку, країну.

Науковці наголосили, що сама подорож значно краще впливає на людину, ніж звичайний відпочинок вдома на дивані. Вчені з Англії опитали майже 31 мільйон жителів, які виїжджали відпочивати за останній рік. Близько 79% опитаних британців поділилися, що по приїзду додому відчули зміни здоров’я в кращу сторону. 44% населення розповіли про почуття розслабленості під час знаходження поза домом, а 40% просто отримали моральне задоволення від відпустки. Під час анкетування близько 35% громадян, які покидали місто або країну на період відпочинку, підкреслили, що в цей час їм вдалося трохи схуднути.

Працівники медичної сфери вважають, що головною причиною цієї кількості факторів є вихід зі щоденного режиму і рутини. Адже на цей період не варто турбуватися про будь-які домашні клопоти, з’являється відчуття легкості і душевної рівноваги.