Екологія

Уругвай 95% електроенергії отримує з чистих джерел

Уругвай в значній мірі скоротив рівень викиду вуглецю, забезпечуючи 94,5% потреб країни в електроенергії з екологічно чистих джерел. Про це під час виступу на кліматичному саміті у Франції заявив директор національного управління з енергетики Рамон Мендес, пише The Independent.

Перехід на чисту енергію країна здійснила без державних субсидій або підвищення цін для споживачів. Мендес також розповів учасникам саміту, що ще 15 років тому 27% імпорту країни складала нафту, а тепер найбільше вони імпортують вітрових турбін.

Населення Уругваю становить 3,2 мільйона, середній місячний дохід на сім’ю становить 1300 євро. Цю країну відносять до числа середньорозвинених держав. Через відсутність власних запасів газу та нафти тут дорога електроенергія — середній рахунок на сім’ю становить 160 євро. При цьому зима в умовах вологого океанічного клімату є серйозним випробуванням для уругвайців.

Для вирішення цієї проблеми, починаючи з 2008 року Уругвай вкладав 3% ВВП в зміну структури своєї енергетики на умовах державно-приватного партнерства. Результат — у наявності. А через десять років уругвайці планують повністю перейти на самозабезпечення у виробництві електричної енергії.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть