Екологія

Австралійці винайшли новий вид туалету

Нові біотуалети представляють дуже чистий, так би мовити зелений спосіб позбавлення та повторного використання ваших відходів як добрива. Але все ж вони не отримали широкого розповсюдження. Більшість людей не хочуть сидіти на верхній частині ємності з відходами.

З метою виправлення цієї ситуації, австралійська компанія під назвою “Nature Loo” придумала простий дизайн, який зробить більшу відстань між вами і ємністю з вашими відходами.

Замість того, щоб ємність з компостом знаходилося якраз під вашим унітазом, система біотуалету від компанії Loo встановлює додатковий простір до чотирьох футів вниз під вашою ванною кімнатою в якій знаходиться унітаз.
В даний час біотуалети продаються в Австралії, але їх можна встановити в будь-якій кімнаті або офісі. Також їх планують закупити деякі готелі Мюнхена і Берліна.

Плюс до цього ваші відходи будуть швидше перетворюватися на натуральні добрива завдяки спеціальній запатентованій технології компанії.

Щоб зберегти весь неприємний запах внизу в системі буде встановлений невеликий вентилятор, який постійно втягує повітря вниз так, щоб нічого не поверталося вгору. Крім того, в системі є батарея резервного живлення, яка починає працювати у випадку збою живлення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button