Головна / Екологія / В Амстердамі побудують плавучий житловий комплекс

В Амстердамі побудують плавучий житловий комплекс

Проект з енергоефективними квартирами, плавучими садами, яхт-школою і причалами реалізують на озері Гей, розташованому на сході нідерландської столиці.

В Амстердамі зведуть житловий комплекс на воді, спроектований датсько-американським архітектурним бюро Bjarke Ingels Group (BIG). Комплекс під назвою Sluishuis буде включати в себе будівлю на 380 квартир і всю необхідну інфраструктуру. Він матиме загальну площу 4000 квадратних метрів і вміщати в себе торгові площі, заклади громадського харчування, офіси, також він буде забезпечений підземною парковкою і розглядається питання про продаж житлових приміщень з Sluishuis, на даху буде розміщено оглядовий майданчик.

1-12-12-2016-600-300

Житлову вишку обладнують терасами з садами, додатково планується висадити рослини на плавучих острівцях поблизу основної платформи комплексу. Вони створять архіпелаг острівців, в який будуть входити  хаусботи, плавучі сади і школа парусного спорту.

Будова включить масу «зелених технологій», які зведуть до мінімуму негативний вплив на природу. Вся ця зона є індивідуальним соціальним простором для городян, так і сполучною ланкою між жителями комплексу Sluishuis.

Будівництвом нового ЖК займуться компанії VORM і BESIX.

 
comments powered by HyperComments