Земля

Експерти назвали сім загроз, що стоять перед людством

Кінець світу дуже часто є сюжетом науково-фантастичних фільмів, але є і наукові теорії, які можуть стати реальністю. Фахівці склали список найбільш руйнівних загроз, що стоять перед людством.

Отже, першою з них вчені вважають супервулкан, виверження якого може призвести до вулканічної зими на всій планеті. Це явище може виникнути через потрапляння попелу і пилу в атмосферу. Пірокластична хвиля після виверження вулкана може спалити людські тіла, так як її температура перевищує 400 градусів. Також вибух може стати причиною землетрусів і цунамі. Загибель людства може статися і від отруєнь, так як опади попелу дуже отруйні.

Другою загрозою вважається ядерна зима. Це явище, при якому температура повітря на Землі впаде від -15 до -50 градусів Цельсія. Зимова погода може протриматися протягом цілого року, що приведе до загибелі тваринного і рослинного світів.

Також серйозну загрозу для нашої планети становить астероїд. Вчені уточнюють, що зіткнення Землі з астероїдом еквівалентно вибуху водневої бомби. Однак у найближчі декілька століть це статися не повинно.

Парниковий ефект також можна назвати серйозною загрозою, оскільки він призводить до глобального потепління і стихійних катаклізмів. Експерти попереджають, що якщо людство нічого не зробить, то до апокаліпсису залишиться якихось 300 років.

Ще однією загрозою є загибель Сонця, після чого на Землі запанує темрява і холод. Слід уточнити, що раніше вчені довели, що тривалість життя Сонця складає 13 млрд років, 5 млрд з яких воно проіснувало.

Крім того, загрозою людству можна вважати масштабний космічний викид енергії, який відбувається приблизно раз у мільйон років. Гамма-сплеск миттєво може знищити все живе на опроміненій частині планети. Решта життя зникне дещо пізніше за рахунок вторинних ефектів.

Останньою загрозою фахівці називають глобальну пандемію. Дослідники не виключають того, що якийсь вірус може вразити все живе на планеті. Імовірно, глобальна пандемія може бути викликана штамом вірусу з блискавичним перебігом хвороби або надзвичайно високою смертністю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button