Екологія

В Амстердамі запустять виробництво біопалива на органічних відходах супермаркетів

В Амстердамі будують першу в Нідерландах установку для виробництва біологічного зрідженого природного газу.

Проєкт розробили компанії Renewi, Nordsol і Shell, передає ecotown.com.ua.

Нова установка для виробництва зрідженого природного газу на основі біогазу дозволить розширити потужності для перероблення, у тому числі, продуктів з супермаркетів з вичерпаним терміном реалізації.

Як технічний партнер проєкту, Nordsol буде першою компанією з виробництва біологічного зрідженого природного газу у Нідерландах.

Інший учасник проєкту Renewi, яка займається збором і утилізацією відходів, буде збирати органічні відходи, прострочені продукти по всій території Нідерландів, обробляти ці відходи і в процесі ферментації перетворювати їх у біогаз. Потім установка Nordsol буде переробляти цей біогаз у біологічний зріджений природний газ. Біогаз, витягнутий з органічних відходів, перетворюється на біо-СПГ і рідкий біо-CO2. Біогаз складається приблизно на 60% з метану і на 40% з двоокису вуглецю (CO2).

Компанія Shell, яка бере участь у проєкті, візьме на себе продажі біопалива на власних заправних станціях.

У найближчі роки біологічний зріджений природний газ буде відігравати важливу роль у підвищенні екологічності вантажного автотранспорту і водного транспорту, оскільки перехід важких вантажівок і суден на електродвигуни має свої складності, зауважують розробники проєкту.

Установка буде запущена протягом року, оскільки стандартизовані модулі будуть поставлятися стороннім виробником і підключатися на виробничому майданчику Renewi. Через деякий час установка зможе виробляти 3 400 тонн біологічного зрідженого природного газу на рік.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments