Земля

В Аргентині етнолог Януш Хуан Моріц виявив систему підземних комунікацій з секретною бібліотекою

Дослідник Януш Хуан Моріц в 1965 році зробив геніальне відкриття. Він виявив в Аргентині давню систему комунікацій, які знаходяться під землею, а також там була секретна бібліотека з книгами невідомої раси.

Етнолог розповів про побачені підземні дороги, що протягнулися на кілька тисяч кілометрів. Вони проходять також під територією Перу і Еквадору. Моріц повідав про відполіровані стіни і рівні стелі, які сильно його здивували своїм ідеальним станом, адже будівництво відбувалося під землею. Учений також розповів журналістам про побачену бібліотеку, в якій зберігалися книги товщиною в 20 кілограмів. Їх аркуші мали розміри 96*48 см. Він звернув увагу на вигравіювані знаки, яких раніше не зустрічав. Моріц разом з колегами уважно вивчили бібліотеку і припустив, що вона відноситься до зниклої древньої цивілізації. Існує безліч версій, які стверджують про записані в книгах історичні прогнози інків або ж знань інопланетян, які неодноразово відвідували Землю.

У центрі бібліотеки розміщені стіл і стільці, виготовлені з невідомої дослідникам матеріалу. Вони стверджують, що він не схожий на камінь, метал або дерево, але припускають, що це може бути кераміка або позаземний матеріал. Дані композити є дуже витривалими до високих температур і володіють потужною міцністю. Вони використовуються в космонавтиці і авіації. Це досить дивний факт, бо конструкція дуже давня. Експерти виявили різні фігурки тварин, які були виготовлені зі золота і розміщувалися уздовж стін проходів і залів.

Підлоги тунелів були прикрашені великою кількістю різноманітних зображень і на одному з них був намальований чоловік, який ширяв над планетою. Всі знайдені артефакти лише доводять той факт, що людство вже багато років знає форму Землі у вигляді сфери.

Знаменитий дослідник помер у 1991 році. Сьогодні ніхто точно не знає, де розташована знайдена ним бібліотека, але багато вчених продовжують пошуки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button