Земля

Найдорожчі речовини в світі

Деякі речовини дуже дорогі просто тому, що їх дуже мало, або якщо їх складно добути. Це не тільки дорогоцінні камені і благородні метали, а й багато іншого.

Цікаво, що своє місце в цьому рейтингу займають і наркотики – їх ціна набагато вища, ніж ціна, наприклад, золота. Так що наркомани – це люди, які витрачають величезні кошти на мінімальну кількість потрібної речовини. Зрозуміло, в сьогоднішньому рейтингу – не тільки наркотики.

Ріг носорога

06-11-14-foto-cikavosti550x367-4

А, наприклад, така рідкість, як ріг носорога. Це звичайна кістка, яку багато хто (з причини низького рівня освіти, напевно) вважають магічною. Хтось вважає ріг носорога панацеєю від усіх хвороб. Загалом, покупець на ріг завжди був, а ціна складає 55 доларів США за грам. Можете уявити, скільки отримує браконьєр за один-єдиний ріг, вага якого складає близько 3 кг.

Крем De La Mer

06-11-14-foto-cikavosti550x430-3

Чесно кажучи, я не думав, що якийсь крем може коштувати, як космічний корабель. Але враховуючи те, що до створення цього крему доклав руку фахівець NASA, дивуватися не доводиться. Так ось, вартість крему становить 70 доларів США за грам.

LSD

[ads2] Наскільки можна зрозуміти, отримати цей наркотик досить складно, особливо в кристалічній формі. Діетиламід d-лізергінова кислота коштує близько 3 тисяч доларів за грам. Ну, це якщо ви знайдете кристалічний LSD.

Читайте також: Властивості дорогоцінних каменів

Тааффеїт

PUBLISHED by catsmob.com

Дорогоцінний камінь, який зустрічається набагато рідше, ніж алмаз. Зрозуміло, тому він і дорогий. Видобувають його, в основному, на Шрі-Ланці, більше він ніби ніде і не зустрічається. Цікаво, що це дуже м’який камінь, він у декілька разів м’якший від сапфіра або рубіна.

Ціна його досягає 2500 доларів США за грам.

Пейн

06-11-14-foto-cikavosti550x420-1

Ще більш рідкісний коштовний камінь, який зустрічається тільки в північній М’янмі. Названо мінерал на ім’я вченого, який його відкрив. За словами геммологів (фахівців з дорогоцінним каменям), незважаючи на червоний колір каменю, його грані переливаються всіма можливими відтінками. Ну, і ціна досягає 300-600 тисяч доларів за карат.

Каліфорній

06-11-14-foto-cikavosti550x232-5

Хімічний елемент, який був отриманий тільки технічним шляхом, в природі він практично не зустрічається. Оскільки створити його – шалено дорога затія, то і коштує каліфорній цілих 27 мільйонів доларів США за грам. Поки це лідер нашого рейтингу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button