Фото

Найбільша в світі тварина (фото)

Дивно, але, можливо, цей вид не тільки найбільший з нині існуючих. Вчені вважають, що більше від цієї тварини на нашій планеті не було ніколи. Ні в небі, ні в воді, ні на суші.


Отже, заінтриговані? Мова йде про синього кита, або блакитного кита або блювале. Ось скільки назв у найбільшого кита на планеті і одночасно найбільшої тварини. В довжину тіло цього гіганта може досягати неймовірних 33 метрів, при вазі, яка істотно перевищує 150 тонн.На диво, харчується синій кит у більшості планктоном. Лише зрідка його раціон може розширюватися за рахунок дрібних рачків і невеликої риби. Це, швидше, виняток із правил.
Що стосується місця проживання, то раніше всі чотири підвиди блакитного кита були поширені досить рівномірно у світовому океані. Однак, людина і тут «відзначилася», так що ареали для цього ссавця суттєво скоротилися і продовжують зменшуватися.


Середня тривалість життя синього кита точно не визначена. Але більшість дослідників наполягають на проміжку 80-100 років. Природно, зустрічалися особини і більш вікові. Але це рідкісні старожили.


Як не сумно, але блакитний кит належить до вимираючих видів. Кількість особин всіх чотирьох підвидів не перевищує 10 тисяч. Що дуже мало.

Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button