Технології

В Австралії створено велосипед з паливним елементом – відео

Інженери Університету Нового Південного Уельсу побудували перший в Австралії велосипед з водневим паливним елементом. Однієї заправки для велосипеда Hy-Cycle вистачить на 125 кілометрів, а його вартість становить всього 2 долари.

foto_cikavosti_14.09.2014-14_resized

Електрика, що виробляється паливним елементом, полегшує крутіння педалей, що дозволяє велосипедисту легко долати великі відстані або виїжджати на гірку. За словами творців, найважливішою інновацією є демонстрація того, що водень може бути безпечним та екологічно чистим паливом.

Читайте також: Denny: розумний велосипед з автоматичною коробкою передач і електродвигуном

Паливо для Hy-Cycle міститься в 2,5-кілограмовому баку, що примикає до педалей. При цьому обсяг водню становить 100 літрів (вага безпосередньо водню становить 9 грам, щільність 0,09 кг / куб.м.). У лабораторії університету був створений матеріал для бака, що дозволяє зберігати значну кількість газу в компактному контейнері. З бака водень надходить у паливний елемент потужністю 100 ват під сідлом, де з’єднується з киснем з повітря. Таким чином заряджається літій-іонний акумулятор, а відходом є незначна кількість води.

Максимальна швидкість велосипеда становить 35 км / год. При бажанні, педалі можна не крутити зовсім, при цьому, зрозуміло, витрата палива буде вищою. Заміна паливного бака елементарна і займає півхвилини. Вчені сподіваються, що в найближчому майбутньому в Австралії буде створена інфраструктура, яка допоможе поширенню хоча б таких велосипедів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button