Аналітика

В Bloomberg назвали ризики для розвитку світової економіки в 2019 році

В Bloomberg розповіли про найбільш ризиковані положення для розвитку економіки на загальносвітовому рівні в 2019 році. Основними негативними факторами назвали Brexit, торгові війни, а також коливання вартості нафти.

В Bloomberg назвали риски для развития мировой экономики в 2019 году

Найбільші проблеми, вважають у Bloomberg, можуть спричинити напружені відносини між США і КНР. На зустрічі G20 лідери держав прийшли до угоди про перерву у своєму торговому протистоянні. Зокрема, США не повинні збільшувати з початку 2019 року мита для імпорту з КНР, а китайська сторона зобов’язалася істотно підвищити закупівлі імпортних товарів з США. Аналітики вважають це перемир’я процесом раннього етапу тривалої торговельної війни. У разі піднімання американською стороною мит на ввезені з Китаю товари, збільшення ВВП КНР в наступному календарному році впаде на 1,5%.

Іншою значною загрозою для розвитку економіки фахівці вважають Brexit. Імовірно, заміна прем’єр-міністра держави або всього уряду піде за виходом країни з ЄС. До того ж, Brexit загрожує ВВП Великобританії втратою 7% до 2030 року, якщо порівнювати з прогнозами по інших державах Євросоюзу.

Волатильність вартості нафти залишається значимим фактором для економіки на 2019 рік. Основним питанням залишаються питання Ірану і США, а також резолюції ОПЕК і союзників з абсолютно будь-яким процедурам зменшення випуску сировини, вважають автори Bloomberg. Загострені відносини США і Саудівської Аравії також будуть перебувати під досить пильною увагою світової громадськості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button