Здоров'я

В борделях прийняті посилені заходи у зв’язку із загрозою COVID-19

Борделі «відповіли» на загрозу коронавіруса сексом в масках

В умовах підвищеної епідеміологічної небезпеки, такі вельми інтимні заклади, як борделі, продовжують свою непросту діяльність. Звичайно, з деякими корективами — наприклад, клієнта можуть попросити не знімати захисну маску на протязі всього відвідування.

Питання сексуальних утіх на тлі загальної паніки з приводу коронавірусної інфекції постало в редакції новинного порталу TMZ. Допитливі журналісти обдзвонили кілька борделів в Неваді — єдиному штаті Америки, де цей вид бізнесу офіційно дозволено, і отримали цікаві відповіді. Менеджери шести закладів Лас-Вегаса розповіли про те, які заходи були прийняті у зв’язку з розгулом епідемії COVID-19.

В одному борделі їм відповіли, що серйозно ставляться до безпеки клієнтів і пропонують їм носити медичну маску або інший пристрій для захисту органів дихання навіть в процесі злягання. Інший будинок терпимості розмістив у себе на барній стійці гігантський (ну а який ще? це ж фалічний символ все-таки) флакон засобу для дезінфекції рук, а також регулярно проводить антисептичну обробку всіх поверхонь, сантехніки і дверних ручок.

У ще одному кублі розпусти співробітниць відправляють назад додому при найменших ознаках температури. Ну а четверта домівок любовних утіх зайшла і далі — перевіряє кожного клієнта за допомогою інфрачервоного дистанційного термометра. Вміст розмов з представниками ще двох борделів не наводиться, зазначається лише, що у всіх закладах почастішали регулярні прибирання з використанням дезінфекційних засобів.

Варто відзначити, що з усіх перелічених заходів найбільш дієвими є лише санітарна обробка приміщень і перевірка температури відвідувачів, а також співробітників. Медичні маски не захищають від зараження і майже не перешкоджають поширенню вірусу від хворої людини. Для профілактики COVID-19 Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує мінімізувати контакти між людьми (в першу чергу — тілесні), у громадських місцях підтримувати безпечну дистанцію (мінімум 1-2 метри) і регулярно мити руки. Також варто контролювати мимовільні дотики до обличчя і уникати їх, а при перших симптомах коронавірусної інфекції (нежить, висока температура, утруднене дихання) звертатися в медичні установи.

Номер гарячої лінії МОЗ в Україні 0 800 505 201

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button