Земля

В Японії з’явилися жахливі роботи, які відлякують ведмедів (відео)

Якщо ви хочете налякати лютого звіра, то звичайним страхопуд не обійтися. Влада Японії це прекрасно розуміє, тому вирішили відлякувати клишоногих шкідників справжніми чудовиськами

У японському місті Такікава з’явилися моторошні лякала. Незвичайні роботи-вовки служать для відлякування ведмедів, які стали серйозною проблемою для регіону.

Влада міста встановили двох роботів-монстрів після того, як у вересні в околицях міста були помічені ведмеді. Представники адміністрації заявили, що після установки робововків ведмеді перестали з’являтися поруч з містом.

Як повідомляє державна телекомпанія NHK, в останні п’ять років влада в районі західної та північної частини країни пильно спостерігають за поведінкою ведмедів. Тільки у 2020 році тварини зробили десятки нападів, два з яких мали смертельний результат. Ці події спонукали уряд скликати надзвичайну нараду для усунення загрози. В ході обговорення було запропоновано встановити роботів, які могли б налякати навіть ведмедя!

Жахливий робововк має чотири ноги, волохате тіло, білу гриву і червоні, блискучі очі. Коли датчики руху помічають активність, вовк починає рухати головою, кліпати очима і видавати звуки, які схожі на «симфонію» вовчого виття і запуску двигуна. Виробник Ohta Seiki гордо розповідає, що з 2018 року було продано близько 70 таких страхопуд.

Міська влада Такікави заявили, що вони встигли розставити вовків вчасно, оскільки зараз ведмеді стають більш активними і небезпечними, оскільки вони шукають їжу перед тим, як впасти в сплячку в кінці листопада. За даними місцевих ЗМІ, зменшення кількості жолудів і горіхів в дикій природі в цьому році, можливо, змусило тварин ризикувати і підходити ближче до міст у пошуках їжі.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button