Головна / Земля / В Японії створюють «невидимий потяг»

В Японії створюють «невидимий потяг»

Японська залізнична компанія Seibu Railways сподівається зробити великий стрибок в дизайні до свого сторіччя; нова лінія швидкого приміського сполучення повинна «вписатися в ландшафт». Нові поїзди Seibu будуть «невидимими», мовби розчиняючись під час руху.


Казуе Седзима, одна з провідних архітекторів Японії, яка ніколи до цього не займалася поїздами, буде працювати над новим проектом. Седзима — заслужений архітектор, відзначений престижною «Прітцкерівською премією, якою нагороджують «архітекторів, чиї побудовані роботи демонструють поєднання таких якостей, як талант, бачення і прихильність, яке забезпечує послідовний і значний внесок у розвиток людства і будівель навколишнього середовища через мистецтво архітектури».

«Подорожі експресом проходять по безлічі різних пейзажів, від гір Титибу до центру Токіо, і я подумала, що було б добре зробити поїзд, який міг би співіснувати з цією різноманітністю пейзажів», — цитує Седзиму Fast Company Design.

Компанія планує пропрацювати більше 150 кілометрів залізничних шляхів по всій Японії.

Швидкість, потужність і вплив на навколишнє середовище цього «невидимого» потяга поки не обговорювалися, але програму планують почати в 2018 році разом з будівництвом восьми локомотивів. Транспорт буде будувати компанія Hitachi, яка вже займалася виробництвом поїздів Сінкансен, які курсують зі швидкістю 330 км/ч.