Земля

В Йеллоустоуні збільшилася кількість землетрусів

Розташований в штаті Вайомінг Йелоустоунський національний парк, на території якого знаходиться знаменитий супервулкан Йелоустоун, переживає небачений раніше сплеск сейсмічної активності, тільки за останній тиждень їх зареєстровано 440.


Найсильніший відбувся 15 липня та його магнітуда склала 4.5 бала за шкалою Ріхтера, інші землетруси мають різну магнітуда силою від 1 до 4 балів.

Все. що відбувається, по-справжньому лякає жителів США, але Геологічна служба продовжує стверджувати, що ризик виверження Йелоустоуна дуже незначний. Рівень загрози виверження сплячого супервулкана, залишається на нормальному рівні і не опубліковано жодних попереджень про небезпеку відвідування Йелоустоунського національного парку.

За запевненнями вчених, ймовірність виверження Йелоустоун на найближчий рік оцінюється як 1 до 730000. При цьому не пояснюється з чим пов’язане посилення сейсмічної активності в даному регіоні. Тим більше, що якщо вулкан вибухне, то його потужність вибуху буде дорівнює вибуху десятків тисяч ядерних бомб і вся Північна Америка опиниться під товстим шаром попелу, а кліматичні зміни торкнуться всієї планети.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button