Земля

В Індії жінка в два рази зменшилася після пологів

Індійка Шанті Деві, що живе в невеликому селі, захворіла дивною хворобою після народження третьої дитини. Вона зменшилася в розмірах більш ніж в два рази.

664d2eb48b01b2f508d05be7d4b42b10
Близько 25 років тому Шанті нічим не відрізнялася від інших жителів свого села, але після народження третьої дитини, сина, вона захворіла невідомою хворобою. Зараз її зріст становить близько 60 см.

Хвора не може нахилити голову, випрямити руки або витягнути ноги — вони зменшилися і скорчилися, ставши такими твердими, що жінка не може рухатися. Весь свій час вона проводить в колисці, бурмочучи або наспівуючи.

Шанті Деві змушена просити своїх дітей про допомогу. В такому стані вона перебуває вже понад 20 років. Вона прикута до ліжка і, за її словами, відчуває сильний біль.

Чоловік жінки Гангачаран Кушваха додав, що до народження третьої дитини його дружина ніколи не скаржилася на здоров’я. Але відразу після пологів вона стала дуже повільною і слабкою, а через кілька місяців зізналася, що її кістки постійно і сильно болять.

Читайте також: 

Індійка почала зменшуватися і, помітивши це, поділилася своїми побоюваннями з цього приводу з сім’єю, але вони не повірили їй, поки не побачили самі, що вона за чотири місяці стала нижче на 15 см. Чоловік возив її до лікарів, але жоден з них не зміг допомогти хворій.

Місцевий терапевт Панкаж Срівастава припустив, що пацієнтка, можливо, хвора недосконалим остеогенезом, відомим також як «хвороба кришталевої людини». Це рідкісне генетичне захворювання, при якому в кістках не вистачає колагену, і вони стають ламкими.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button