Технології

В Intel готують революційний тепловий модуль для ноутбуків

Інноваційна система охолодження дозволить створювати потужні ультратонкі ноутбуки без вентиляторів.

На виставці CES 2020, яка стартує 7 січня в Лас-Вегасі, компанія Intel планує представити нову систему охолодження для ноутбуків, яка може підвищити ефективність відведення тепла на 25-30%. Про це з посиланням на джерела серед постачальників Intel повідомляє ресурс Digitimes.

Створення революційного тепловідведення буде проходити в рамках нового стандарту високопродуктивних ноутбуків Project Athena. У розробці ноутбуків, які відповідають цьому стандарту, крім Intel беруть участь більше 100 компаній, серед яких — Dell, Lenovo, Google, Hewlett-Packard і Microsoft.

Повідомляється, що при створенні нової системи охолодження замість традиційних модулів тепловідведення будуть використані випарні камери, а роль радіаторів, що розсіюють тепло, зіграють графітові листи, розташовані за екраном ноутбука. Надлишкове тепло буде передаватися на радіатор через екранні петлі.

Нова концепція системи охолодження дозволить створювати дійсно потужні ультратонкі ноутбуки без використання вентиляторів. Крім традиційних «розкладачок», інноваційний тепловідвід буде використовуватися на ноутбуках-трансформерах. Поки що конструкція теплового модуля Intel підходить лише для ноутбуків, які відкриваються під максимальним кутом 180°, а не для моделей з обертовим на 360° екраном, оскільки графітовий радіатор вимагає особливої конструкції петель.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button