Екологія

В Італії побудували найекологічніший будинок Європи

В італійському Венето побудували найекологічніший будинок Європи. Вілла в сільській місцевості в районі Тревізо належить Енріко Моретті Полегато і його дружині Клаудії Баджо.

Їхній будинок вперше в Європі отримав сертифікат вищого рівня відповідності Керівництву з енергоефективного та екологічного проектування. Будинок чинить нульовий вплив на навколишнє середовище.

dim

Для створення використані тільки перероблювані матеріали, а енергію будинок отримує з геотермальних і фотоелектричних джерел.

Налагоджено систему повторного використання дощової води, а повітря всередині завжди свіжий і прохолодний завдяки фільтрам, що видаляє пил, пилок і кліщів, передає Euromag.

“Це як жити в лісі, але з дахом над головою”, – говорить Енріко Моретті Полегато. Великі вікна дають можливість максимально зблизити інтер’єри з навколишньою природою.

Власники будинку хочуть розвивати свій проект, який, на їх думку, одночасно покращує якість життя і є проявом поваги до природи і землі, на якій людина споруджує свої будови.

Не кожен може дозволити собі технології, якими оснащений будинок, але використання вторсировини і нульовий викид вуглекислого газу в атмосферу – це свідомий вибір на користь захисту навколишнього світу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button